Progresivní čočky zvládnou vše:

zažijte konečně ten pocit vidět – bez ohledu na vzdálenost.

Novinka! Úplná UV ochrana ve všech čirých brýlových čočkách ZEISS

Progresivní čočky ZEISS přináší ideální vidění na blízko i na dálku. Díky výrobě na míru perfektně sedí, oči si na ně ve většině případů rychle zvyknou a nositeli umožňují dívat se ostře do všech vzdáleností.

Progresivní čočky ZEISS.

Osobité a zcela výjimečné – stejně jako vy.

Široká škála provedení progresivních brýlových čoček ZEISS vašemu očnímu optikovi umožní vyrobit progresivní brýle na míru ušité vašim specifickým zrakovým potřebám. To vše v kvalitě, která nemá obdoby. Měření hodnot vyráběných čoček a jejich zabudování do obrub napomáhá špičková počítačová technologie. Do jedné čočky jsou tak s plynulými přechody začleněny oblasti na blízko, střední vzdálenost i na dálku. Čočky jsou zhotovovány podle tvaru vašeho obličeje, životního stylu, profese a zrakových návyků. Osobité a zcela výjimečné – stejně jako vy.

Vyhledat optika

Vyhledejte optika společnosti ZEISS
ve vaší blízkosti. 

Vynikající snášenlivost nositele, extra rychlá adaptace. Pro optimální vidění.

Výroba progresivních čoček společnosti ZEISS zahrnuje celou řadu faktorů, technologií a údajů o nositeli, čímž je zaručena mnohem rychlejší adaptace než kdykoli předtím. Nezáleží na tom, jestli jste už progresivní brýle někdy nosili nebo budou vašimi prvními: na míru šité progresivní brýle jsou tou nejlepší volbou pro vysoce kvalitní a přirozený zrak.

Zde je několik rad, jak si na své nové progresivní brýle zvyknout ještě rychleji

Bezproblémové, dokonalé vidění – ať už se díváte kamkoli.

Nebývalá komplexnost provedení čoček ruku v ruce s nebývalým pohodlím: Progresivní brýlové čočky společnosti ZEISS vám zajistí ostrý zrak při každém pohybu očí, a to s přechodem, který už nemůže být hladší. Rozmazaný pohled v přechodové zóně je již minulostí.

Standardní design 

Individuální design

Standardní design Individuální design

Digitální prostor ve vašich očích. Progresivní brýlové čočky pro moderní svět.

V dnešní době si už nedovedeme představit život bez chytrých telefonů či tabletů. Tato zařízení však pro naše oči představují novou výzvu. Progresivní brýlové čočky společnosti ZEISS tyto změny našich každodenních životů berou v potaz a díky speciálně optimalizovanému zornému poli na blízko umožňují rychlé a pohodlné zaostřování – ať se díváte kamkoli. Tyto čočky jsou vhodné nejen ke sledování digitálních zařízení, ale také ke čtení knih a časopisů, při kterém vám pomůžou také ke správnému držení hlavy i těla.

K dispozici do každé obruby. Váš styl, vaše volba.

Přemýšlíte o koupi nových módních obrub? Nechte se inspirovat pestrou škálou, která je na trhu k dispozici. Nové progresivní čočky vám váš ZEISS optik upraví, aby se vešly i do obrub neobvyklých tvarů (např. letecké brýle) a vyhovovaly vašim zrakovým návykům s co nejkratší dobou adaptace.

Extrémně tenké a super lehké. Menší hmotnost, větší komfort nositele.

Ať jsou vyrobeny z plastu či ze skla: díky průkopnickým metodám výroby jsme schopni vyrábět úžasně tenké a lehké čočky, a to i v případě vyššího počtu dioptrií či speciálních postižení zraku. Sotva si uvědomíte, že je máte na sobě.

Úplná UV ochrana ve všech čirých
brýlových čočkách ZEISS.
Celý den. Každý den.

UV záření je vždy přítomné. I když je venku zamračeno. UV záření představuje zdravotní riziko pro vaše oči, ale i jejich okolí. Chráníte své oči, když jste venku? Všechny čiré brýlové čočky ZEISS jsou nyní k dostání s plnou UV ochranou!

Speciální vlastnosti těchto čoček filtrují škodlivé UV paprsky a vašim očím poskytnou dlouhotrvající ochranu.

Škrábance a nečistoty nemají šanci. Odolnější než kdykoli předtím.

Vysoce výkonná povrchová úprava čočkám propůjčuje neobyčejnou odolnost proti poškrábání či přilnavému prachu. Výhoda: vaše čočky zůstanou čisté po mnohem delší dobu a mnohem snáze je vyčistíte. Lepší vidění i lepší vzhled – z části také díky nejmodernější antireflexní povrchové úpravě.

Zvýšené vizuální pohodlí za umělého světla. Potlačuje únavu očí a vizuální stres.

Nezáleží na tom, je-li to chytrý telefon, LED lampa, monitor, televize, tablet nebo e-čtečka: moderní zdroje světla vyzařují mnohem více modrého světla, než jsme byli kdy zvyklí. Pro mnohé je modré světlo nepříjemné a stresující, protože negativně ovlivňuje naše biologické rytmy a může být dokonce nebezpečné pro naše oči. Filtr modrého světla těchto brýlových čoček vám umožní mnohem pohodlnější vidění.

Progresivní čočky a ochrana před sluncem – vše v jednom. Rekordní rychlost zajištěna.

Brýle pro každou situaci: tyto samozabarvovací čočky fungují také jako sluneční brýle. Ztmaví se během vteřiny a vyjasní v průběhu několika málo minut. Samozřejmostí je 100% UV ochrana.

Čočky s ochranou proti slunci, které se mohou pochlubit progresivním provedením. Letní tým snů.

Každé brýle lze dle vaší volby přeměnit na sluneční, to znamená dokonalou UV ochranu a optimální vidění v jednom. Čočky jsou opatřeny vším, co od nich čekáte: vylepšeným vnímáním kontrastu, redukcí ostrého světla a antireflexní povrchovou vrstvou. Je příjemné nedělat kompromisy.

5 tipů pro progresivní čočky

1. Máte-li obtíže s viděním, okamžitě se obraťte na svého optometristu. Čím dříve začnete progresivní čočky nosit, tím snadnější pro vás přechod bude. 





5 tipů pro progresivní čočky

2. Alfa a omega návštěvy očního optika: osobní konzultace ohledně progresivních čoček a obrub, důkladné testování a ve výsledku čočky, které vám perfektně sednou. 





5 tipů pro progresivní čočky

3. Dovolte očím, aby si na progresivní brýle okamžitě zvykly. To obnáší: jejich pravidelné nošení a trpělivost!

Vaše oči a zrak se přizpůsobí rychleji, než řeknete švec. Budete-li mít obtíže i po 14 dnech, navštivte vašeho optika. Jestliže při přímém pohledu dopředu nevidíte ostře nebo když se vám okraje v dálce zdají rozmazané, vaše brýle mohly být vycentrovány příliš vysoko. V případě, že se musíte příliš sklánět, abyste viděli věci ve vaší blízkosti, vaše brýle mohly být vycentrovány příliš nízko. V každém případě vám pomůže váš optik – problém vyřeší často jen krátká návštěva.

5 tipů pro progresivní čočky

4. Lidé po první zkušenosti s progresivními čočkami si často pochvalují výrazné zlepšení zraku do dálky.

Při čtení pouze sklopte zrak – nesklánějte celou hlavu. Při chůzi se dívejte přímo před sebe, nikoli na zem. Při chůzi do poschodí hlavu nakloňte tak, abyste se dívali skrze horní část čoček, tj. skrz oblast čočky pro dívání do dálky – takto uvidíte schody ostře.

 

5 tipů pro progresivní čočky

Glasses sit just as they were fitted by your optician.

5. Progresivní čočky si nechte optikem seřídit, i když jsou jen nepatrně nevycentrované. Zarovnání čoček s vašima očima je správné pouze, když máte brýle nasazeny stejným způsobem, jakým byly nastaveny vaším optikem.  





Ochrana a účinek: šetrné čištění bez poškození povrchové úpravy čočky. Čistící sprej či utěrku lze použít také na péči o obrazovku počítače, chytrého telefonu či tabletu.  


Zde je několik podrobností

Progresivní čočky optimalizované pro řízení nejen snižují riziko nehody, ale také zvyšují vaší zrakovou pohodu. S lehkostí s nimi zaostříte z jednoho objektu na druhý (např. mezi děním na ulici a palubní deskou). Progresivní brýle lze rovněž upravit tak, aby vyhovovaly požadavkům kladeným na vaše oči v práci a učinily tak z vašich druhých brýlí vašeho oblíbeného spolupracovníka.

Chcete-li se dozvědět o brýlových čočkách DriveSafe více, čtěte zde

Osobní rada: vyhledejte optika společnosti ZEISS ve vaší blízkosti

Brýle slouží k prostému účelu: dopomoci svému nositeli k co nejlepšímu vidění. I když se v praxi jedná o velmi významný technologický počin, neznamená nic bez výborných odborných znalostí a očního lékaře, který svým pacientům věnuje náležitou péči. Pouze prvotřídní know-how a důkladná konzultace vám zajistí individualizované řešení, se kterým budete dlouhodobě spokojeni. Vyhledejte optika ve vaší blízkosti...

Vyhledejte optika společnosti ZEISS ve vaší blízkosti.