Kontaktní čočky – malí pomocníci pro ostrý zrak.

Skvělý zrak ruku v ruce se skvělým vzhledem.

Na sportování, prázdniny nebo z kosmetických důvodů: kontaktní čočky ZEISS jsou příjemnou alternativou brýlí pro mnoho různých situací. Kontaktní čočky vám přesně sednou, vypořádají se s téměř každým postižením zraku, snadno se používají a pro nositele jsou velice příjemné – navíc je lze zakoupit v módních odstínech.

Kontaktní čočky ZEISS. Alternativa k vaším brýlím.

Zcela výjimečné – stejně jako vy. Ať už nosíte čočky každý den, párkrát za měsíc, hledáte tónované kontaktní čočky nebo ideální dezinfekční roztok: v naší vyčerpávající nabídce naleznete širokou škálu výrobků i tzv. řešení „vše v jednom“ – to vše v legendární kvalitě společnosti ZEISS.
Kontaktní čočky společnosti ZEISS vyrábí a distribuuje firma Wöhlk.

Vyhledat optika

Vyhledejte optika společnosti ZEISS
ve vaší blízkosti.
 

Prvotřídní materiál, který padne jako ulitý. Nenechávejte nic náhodě.

Pohodlí uživatele kontaktních čoček ovlivňují tři důležité faktory: kvalita čoček, jak vám čočky padnou, tzn. jejich profesionální provedení, a důkladná péče s použitím vysoce kvalitních roztoků pro čištění, skladování a oplachování. Bez ohledu na to, jaké kontaktní čočky si vyberete, měly by být předepsány vaším optikem – stejně jako vaše brýle. Ten totiž určí, jak dobře na tom váš zrak je, změří vám zakřivení rohovky a zkontroluje stav vašeho slzného filmu. Podle toho všeho vám pak doporučí ideální kontaktní čočky. Pochlubte se svýma očima – bez omezení.  

Zde je několik podrobností 

Jednodenní kontaktní čočky.

Pro příležitostné uživatele a všechny, kteří mají rádi pohodlí.

Užijte si maximální čistotu bez péče s kontaktními čočkami ZEISS Contact Day 1. Tyto vysoce kvalitní denní čočky jsou pohodlnou alternativou pro každodenní aktivity, konkrétně pro občasné používání např. na dovolené, při sportování či výkonu zvláštních pracovních úkonů, tedy v situacích, kdy by se běžné brýle zamlžily. Praktické a užitečné v mnoha různých situacích – i když nosíte čočky jen čas od času.

Věděli jste, že denní čočky můžete bez problému nosit například při plavání?

Zde je několik podrobností

Měsíční kontaktní čočky.

Naše řešení pro 30 dní skvělého zraku.

Snadné používání, vysoké pohodlí. Kontaktní čočky ZEISS Contact Day 30 vám zajistí skvělý zrak – od rána až do večera. K dostání ve čtyřech různých verzích:

ZEISS Contact Day 30 spheric:

základní verze našich standardních kontaktních čoček, které se snadno nosí.

ZEISS Contact Day 30 compatic:

ještě pohodlnější čočky s vyšší tolerancí dlouhodobého nošení – trápí-li vás suché oči, tyto čočky jsou vhodné také do klimatizovaných místností.

ZEISS Contact Day 30 air:

nadstandardní obsah vody a dobrá smáčivost. Silikonhydrogelový materiál, z něhož jsou tyto kontaktní čočky vyrobeny, zajišťuje lepší okysličení oka a činí tyto čočky obzvláště vhodné např. pro sportování či dlouhodobé nošení.

ZEISS Contact Day 30 toric:

torické kontaktní čočky pro korekci astigmatismu.

Bezproblémová změna barvy očí – díky zabarveným kontaktním čočkám.

Nový vzhled máte na dosah ruky.

Všechny měsíční kontaktní čočky ZEISS Contact Day 30 jsou dostupné v osmi různých jednobarevných nebo trojbarevných duhovkových potiscích. Barevné pigmenty jsou integrovány do polymerního materiálu.

Zde je několik podrobností  

5 tipů nositele kontaktních čoček

1. Mnoho lidí neví, že kontaktní čočky musí být očím přizpůsobeny stejně, jako je tomu u běžných brýlí. Mějte na paměti: profesionální vyšetření očí je pro nositele kontaktních čoček také velice důležité. Perfektní vidění a skvělá tolerance nositele – tyto dva faktory hrají pro kvalitu života neodmyslitelnou roli.

5 tipů nositele kontaktních čoček

2. Každodenní hygienická péče o kontaktní čočky je absolutní nezbytností. Na čištění, skladování a oplachování kontaktních čoček používejte pouze roztoky doporučené vaším optikem. Roztok v pouzdře na čočky měňte každý den a co tři až šest měsíců si dopřejte nové pouzdro. 

 

5 tipů nositele kontaktních čoček

3. Před nasazením či vyndáním kontaktních čoček z oka si pečlivě umyjte ruce.

 

5 tipů nositele kontaktních čoček

4. Před koupí kontaktních čoček si u optika ověřte, zda čočky dobře propouští kyslík a zajišťují optimální výměnu slzného filmu. Mnoho uživatelů kontaktních čoček trápí suché oči. Tomu lze předejít použitím kontaktních čoček s vysokou propustností kyslíku a očních kapek. Ptejte se u svého optika.
 

5 tipů nositele kontaktních čoček

5. Bez brýlí to však nejde – a to nejen v případě nouze. Dopřejte svým očím čas od času pauzu a noste klasické brýle. Pro brýle platí stejné pravidlo jako pro kontaktní čočky: musí vám je předepsat oční specialista.
 

Vychutnejte si pocit perfektního vidění, ať už se díváte na blízku nebo na dálku. Jednoohniskové brýlové čočky společnosti ZEISS jsou tím nejlepším řešením korekce krátkozrakosti i dalekozrakosti, ať už ve formě vylepšených brýlí na čtení nebo jako standardní brýle do dálky. Tyto čočky jsou konkrétnímu nositeli vždy připraveny na míru tak, aby dobře viděl i v jejich periferii. Navíc jsou velmi tenké a pro nositele estetické.

Here are the details

ZEISS single vision lenses
Contact lens care – everything you need to know

Mikrobi, viry ani bakterie nemají šanci. Péče o kontaktní čočky – vše, co potřebujete vědět.

Hygiena – alfa a omega pro všechny nositele kontaktních čoček. Nedostatečná hygiena či péče může vést k infekčním onemocněním očí způsobeným mikroby, viry anebo bakteriemi. Tato onemocnění jsou nejen bolestivá a výrazně sníží pohodlí nositele, ale mohou vaše oči také trvale poškodit. Když přijde na hygienu, nositelé kontaktních čoček by neměli dělat žádné kompromisy.

Rada na zlato:
náš čistící roztok ZEISS All-in-one ADVANCE je kompatibilní se všemi měkkými kontaktními čočkami a přitom si zachovává svou šetrnost a účinnost proti mikrobům, virům a bakteriím.

ZEISS Sunglass lenses

I když existují kontaktní čočky s UV ochranou, jejich nositelé by měli venku i tak nosit kvalitní sluneční brýle. Módní barvy a atraktivní styly – volba je jen na vás. Prohlédněte si nabídku našich slunečních brýlí...

Zde je několik podrobností  

Osobní rada: vyhledejte ZEISS očního optika ve vaší blízkosti

Brýle i kontaktní čočky slouží k prostému účelu: dopomoci svému nositeli k co nejlepšímu vidění. I když se v praxi jedná o velmi významný technologický počin, vyžaduje výborné odborné znalosti a očního optika, který svým zákazníkům věnuje náležitou péči. Pouze prvotřídní know-how a důkladná konzultace vám zajistí individualizované řešení, se kterým budete dlouhodobě spokojeni. Vyhledejte optika ve vaší blízkosti...

Vyhledejte optika společnosti ZEISS ve vaší blízkosti.