ZEISS čistící roztoky na brýle.

Užívejte si jasné vidění po co nejdelší možnou dobu.

Jasné vidění máte na dosah během několika sekund. ZEISS čistící roztoky z vašich brýlí lehce odstraní špínu, prach i mastnotu a zamezí nepříjemnému zamlžování. Vaše brýlové čočky zůstanou čisté po mnohem delší dobu a ochráníte jejich povrchovou úpravu. To vše se zárukou bezchybného vidění a prodloužené životnosti vašich brýlí.

Jasné vidění za všech okolností:
ZEISS čistící roztoky na brýlové čočky.

Šetrné, snadno se používají, účinné

Samotná péče o čočky je usnadněna už jejich moderní povrchovou úpravou odpuzující špínu. Žádný nositel brýlí se však jednou za čas nevyhne jejich čištění. Všechny námi nabízené čistící roztoky na brýle se snadno používají a k brýlím jsou šetrné: Předvhlčené čistící ubrousky ZEISS na brýlové čočky jsou ideální pro občasné rychlé otření brýlí, čistící sprej ZEISS s mikrovláknovým ubrouskem ZEISS vám pak umožní důkladné očištění čoček bez zanechání jakékoli stopy.

Vyhledat optika

Vyhledejte optika společnosti ZEISS
ve vaší blízkosti.
 

Ochranné a účinné řešení. I když máte na spěch.

Použití rukávu, trička nebo ubrousku může být praktické, avšak pro čištění čoček ne příliš vhodné. Čistící ubrousky ZEISS jsou k brýlovým čočkám šetrné, zajišťují bezvadný výsledek bez zanechání šmouh a jejich použití je stejně rychlé jako otření rukávem. Výjimečně jemná struktura ubrousku navlhčeného v unikátní směsi čistících prostředků je zárukou šetrné péče bez obsahu agresivních látek, které jsou v čistících prostředcích na brýlové čočky často obsaženy. Dobré pro vás – i pro vaše brýle.


Více o ZEISS čistících ubrouscích brýlových čoček.

Šetrná péče s antistatickým účinkem. Pro důkladné každodenní čištění.

Perfektní kombinace pro šetrnou péči o vaše brýlové čočky: mikrovláknový ubrousek ZEISS v kombinaci se ZEISS čistícím sprejem brýlových čoček. Stejně účinné jako důkladné čištění pod tekoucí vodou pH neutrálním čistícím prostředkem.

Více informací zde

Škrábance a špína nemají šanci. Odolnější než kdykoli předtím.

Vysoce výkonná povrchová úprava čoček vašim čočkám dodá neobyčejnou odolnost proti poškrábání a statickým prachovým částicím. Výhoda: vaše čočky zůstanou čisté po delší dobu a jejich čištění bude výrazně snadnější. Lepší vidění i vzhled – částečně díky nejnovější antireflexní povrchovou vrstvě.

5 tipů pro čištění brýlových čoček


1. Čištění ubrouskem, tričkem či rukávem nedoporučujeme – brýlím vůbec neprospívá. Nezapomeňte: náležitá péče o brýlové čočky prodlužuje jejich životnost a zajišťuje lepší vidění. I když jste na cestách, používejte čistící prostředky ověřených odborníků optického průmyslu.

 

5 tipů pro čištění brýlových čoček


2. Nemyjte mikrovláknové utěrky ve vodě o teplotě vyšší než 40 °C a nepřidávejte aviváž – utěrka by při příštím čištění na povrchu zanechala fleky.
 
 

5 tipů pro čištění brýlových čoček


3. Škrábance nelze setřít, ať už máte brýlové čočky vyrobené z plastu či ze skla. V takovémto případě je na místě prevence, poškrábané čočky nezbývá než vyměnit. I když se poškození zdá být pouze kosmetické, k rozptylování světla, které dráždí oči, dochází i přes miniaturní škrábance. Z toho důvodu je důležité čočky čistit speciální mikrovláknovou utěrkou. 

5 tipů pro čištění brýlových čoček


4. Vaše brýle potřebují útočiště! Kdykoli je nemáte na sobě, uchovávejte je v tvrdém pouzdře. Nemáte-li pouzdro při sobě, pokládejte je na bezpečné místo s čočkami směrem vzhůru.
 
 

5 tipů pro čištění brýlových čoček


5. Brýle dobře nenesou extrémně vysoké ani nízké teploty. Zapomenout brýle na palubní desce v autě za horkého letního dne je také něčím, čemu byste se měli vyhnout. Totéž platí pro nošení brýlí v sauně nebo pokládání brýlí na topení. Nevystavujte vaše brýle extrémním teplotám více, než je nutné.
 

Individuální doporučení nejen ohledně čistících prostředků na brýlové čočky: vyhledejte optika společnosti ZEISS ve vaší blízkosti

Požadavky na čistící prostředky brýlových čoček jsou jednoduché: měly by vám rychle a snadno zajistit dobré vidění. Ideální řešení naleznete v naší široké nabídce. Vybrat si můžete z mnoha možností – ty s vámi rád probere váš oční optik. Vyhledejte očního optika ve vaší blízkosti...

Vyhledejte optika společnosti ZEISS ve vaší blízkosti.