Brýlové čočky ZEISS EnergizeMe

Čas na osvěžení vašich unavených očí.

Novinka! pro nositele kontaktních čoček

Úleva pro unavené oči, menší námaha očí, jasné a ostré vidění: Brýlové čočky ZEISS EnergizeMe jsou světově prvními čočkami speciálně vyvinutými pro potřeby nositelů kontaktních čoček.

Univerzální řešení pro bezproblémové vidění po vyjmutí kontaktních čoček: tyto brýlové čočky se mohou pochlubit inovativním designem přizpůsobeným zrakovému chování nositelů kontaktních čoček v kombinaci s technologií a povrchovou úpravou optimalizovanou pro vidění v digitálním světě. Brýle pro nositele kontaktních čoček – dopřejte svým očím tolik potřebnou úlevu.

ZEISS EnergizeMe.

První brýlové čočky vytvořené pro uvolnění očí po nošení kontaktních čoček.

V dnešní době má každý nositel kontaktních čoček alespoň jedny brýle, které nosí, aby ulevil očím po dlouhodobém nošení čoček. Časté používání chytrých telefonů, tabletů atd. naše oči dále zatěžuje. Ale věděli jste, že s těmito náhradními brýlemi toho můžete dokázat ještě mnohem více?

Užijte si při přechodu na brýle po vyjmutí kontaktních čoček pohodlné a svěží vidění. Brýlové čočky ZEISS EnergizeMe poskytují nositelům kontaktních čoček oproti běžným brýlím něco navíc. Tyto brýlové čočky jsou speciálně přizpůsobeny vizuálnímu chování nositelů kontaktních čoček a vidění v digitálním světě.

Vyhledat optika

Vyhledejte optika společnosti ZEISS ve vaší blízkosti.

Pohodlné vidění a svěží oči.

Zažijte s těmito brýlovými čočkami určenými pro všechny nositele kontaktních čoček skvělou úlevu.

Kdo ten pocit nezná? Po dlouhodobém nošení kontaktních čoček jsou vaše oči unavené a váš zrak již není tak ostrý, jak byste si představovali. Výměna za brýle je zcela jistě správným rozhodnutím. Díky výjimečnému designu jsou brýlové čočky ZEISS EnergizeMe speciálně upraveny na typické vizuální chování nositelů kontaktních čoček a výměnu za brýle tak usnadňují na maximum – a při tom všem vašim očím ještě uleví. Užijte si skutečně svěží očí, které jsou připraveny na vše.

9 z 10

testovaných pociťovalo při nošení
brýlových čoček ZEISS EnergizeMe 1)úlevu a menší oční únavu

Sbohem oční únavo!

Užijte si pohodlné vidění při používání chytrého telefonu, notebooku či tabletu – díky inovativní technologii společnosti ZEISS.

I když ne všichni z nás jsou od dětství uživateli digitálních zařízení, všichni je stále častěji používáme. Tento vývoj způsobil zásadní změnu našeho vizuálního chování: čtení na digitálních zařízeních vyžaduje menší vzdálenost, způsobuje neobyčejně časté zaostřování z blízka na dálku a zpět. Dlouhé používání chytrého telefonu, tabletu či podobného digitálního zařízení navíc může přivodit přetížení či nadměrnou únavu očí. Brýlové čočky ZEISS EnergizeMe pro nositele kontaktních čoček disponují speciální technologií, díky které je čtení knih a textu ze všech digitálních zařízení jednodušší a elegantně tak předchází únavě očí z digitálních zařízení.

Sbohem oční únavo!

Zvýšený vizuální komfort za umělého světla.
Speciální povrchová úprava čoček, která toho umí více.

Nezáleží na tom, je-li to chytrý telefon, LED lampa, monitor, televize, tablet nebo e-čtečka: moderní zdroje světla vyzařují mnohem více modrého světla, než jsme byli kdy zvyklí. Pro mnohé z nás je modré světlo nepříjemné a stresující. Brýlové čočky ZEISS EnergizeMe pro nositele kontaktních čoček jsou standardně vybaveny speciálním filtrem modrého světla, který omezuje množství nepříjemného umělého modrého světla vyzařovaného digitálními displeji.

 

Úplná UV ochrana ve všech čirých
brýlových čočkách ZEISS.
Celý den. Každý den.

UV záření je vždy přítomné. I když je venku zamračeno. UV záření představuje zdravotní riziko pro vaše oči, ale i jejich okolí. Chráníte své oči, když jste venku? Všechny čiré brýlové čočky ZEISS jsou nyní k dostání s plnou UV ochranou!

Speciální vlastnosti těchto čoček filtrují škodlivé UV paprsky a vašim očím poskytnou dlouhotrvající ochranu.

Škrábance a špína nemají šanci. Odolnější než kdy jindy.

Vysoce výkonná povrchová úprava vašim čočkám dodá neobyčejnou odolnost proti poškrábání a statickým prachovým částicím. Výhoda: vaše čočky zůstanou čisté po delší dobu a jejich čištění bude výrazně snadnější. Totéž platí pro brýlové čočky ZEISS EnergizeMe: kromě speciálního filtru modrého světla jsou standardně vybaveny špičkovou tvrdou povrchovou úpravou a technologií Clean Coat.

Ušité na míru vám a vašemu zrakovému chování.

Perfektní řešení pro všechny nositele kontaktních čoček
– včetně nositelů progresivních brýlových čoček.

Brýlové čočky ZEISS EnergizeMe pro nositele kontaktních čoček jsou dostupné ve třech verzích a přizpůsobené konkrétnímu životnímu stylu a věku nositele. Váš optik vám rád poradí, která verze je pro vaše zrakové potřeby nejvhodnější:

Pro nositele kontaktních čoček ve věku 20 až 35 let jsou vhodné brýlové čočky ZEISS EnergizeMe Mono

Pro nositele kontaktních čoček ve věku 20 až 35 let jsou vhodné brýlové čočky
ZEISS EnergizeMe Mono:

Naše brýlové čočky ZEISS EnergizeMe Mono jsou optimálně uzpůsobeny pro společensky aktivní „digitální nadšence“ ve věku 20 až 35 let. Standardní výbavou těchto brýlových čoček je povrchová úprava DuraVision BlueProtect a obsahují technologii Digital Inside, díky čemuž jsou ideální pro mladé a uvolněné oči.

Pro nositele kontaktních čoček ve věku od 30 do 45 let nabízíme verzi ZEISS EnergizeMe Digital

Pro nositele kontaktních čoček ve věku od 30 do 45 let nabízíme verzi
ZEISS EnergizeMe Digital:

Nositelé brýlí a brýlových čoček ve věku od 30 do 45 let mohou těžit z verze ZEISS EnergizeMe Digital, která je standardně dodávána s povrchovou úpravou DuraVision BlueProtect a technologií Digital Inside – jistota pohodlnějšího a uvolněného vidění.

Pro nositele kontaktních čoček ve věku 40 let a více máme brýlové čočky ZEISS EnergizeMe Multi

Pro nositele kontaktních čoček ve věku 40 let a více máme brýlové čočky
ZEISS EnergizeMe Multi:

Ideální řešení pro nositele progresivních či multifokálních kontaktních čoček pro jedince starší 40 let. Brýlové čočky ZEISS EnergizeMe Multi s povrchovou úpravou DuraVision BlueProtect a technologií Digital Inside – pro ostré, jasné vidění a odpočaté oči.

Na pohled tenké, výjimečně lehké a s nekompromisním designem.

Ať jsou vyrobeny z plastu či ze skla: díky průkopnickým metodám výroby jsme schopni vyrábět úžasně tenké a lehké čočky, a to i v případě vyššího počtu dioptrií či speciálních postižení zraku. Sotva si uvědomíte, že je máte na sobě.

5 tipy pro nositele kontaktních čoček, jak dosáhnout perfektní zrakové pohody

1. Kontaktní čočky a brýle jsou skvělý tým, pokud k sobě pasují. Mnoho lidí neví, že kontaktní čočky musí být nositeli přizpůsobeny stejně jako je tomu u klasických brýlí. Oči si proto zcela určitě nechte vyšetřit optikem. Perfektní vidění a skvělá snášenlivost nositele – tyto dva faktory hrají pro kvalitu života neodmyslitelnou roli.

5 tipy pro nositele kontaktních čoček, jak dosáhnout perfektní zrakové pohody

Kontaktní čočky by neměly být nošeny 24 hodin denně 7 dní v týdnu

2. Kontaktní čočky by neměly být nošeny 24 hodin denně 7 dní v týdnu. Dopřejte svým očím odpočinek – a trochu čerstvého vzduchu. Odborníci nedoporučují nošení kontaktních čoček déle než osm hodin.

 

 

5 tipy pro nositele kontaktních čoček, jak dosáhnout perfektní zrakové pohody

Na čištění, skladování a oplachování kontaktních čoček používejte pouze roztoky doporučené vaším optikem

3. Každodenní hygienická péče o kontaktní čočky je absolutní nezbytností. Na čištění, skladování a oplachování kontaktních čoček používejte pouze roztoky doporučené vaším optikem. Roztok v pouzdře na čočky měňte každý den a co tři až šest měsíců si dopřejte nové pouzdro.

 

5 tipy pro nositele kontaktních čoček, jak dosáhnout perfektní zrakové pohody

Při nošení kontaktních čoček mějte při ruce vždy sluneční brýle

4. Při nošení kontaktních čoček mějte při ruce vždy sluneční brýle: kontaktní čočky totiž neposkytují dostatečnou ochranu před UV zářením, jelikož kryjí pouze část oka. Nositelé kontaktních čoček by proto měli vždy mít po ruce kvalitní sluneční brýle s UV-A a UV-B ochranou.5 tipy pro nositele kontaktních čoček, jak dosáhnout perfektní zrakové pohody

Dopřejte svým očím v průběhu dne pravidelný odpočinek

5. Dopřejte svým očím v průběhu dne pravidelný odpočinek. Pomoci vám může tzv. pravidlo 20-20-20: ideálně byste se měli bez zaostřování každých 20 minut po dobu 20 sekund dívat na objekty ve vzdálenosti 20 metrů.

 

 

Pro profesionální čištění a šetrnou péči o čočky. Užitečná doplňková výbava.

Ochrana a účinek: šetrné čištění bez poškození povrchové úpravy brýlové čočky. Čistící sprej či utěrku lze použít také na péči o obrazovku počítače, chytrého telefonu či tabletu.  

Více informací zde

Jedinečné – stejně jako vy. Ať už nosíte čočky každý den, párkrát za měsíc, hledáte tónované kontaktní čočky nebo ideální dezinfekční roztok: v naší vyčerpávající nabídce naleznete širokou škálu výrobků i tzv. řešení „vše v jednom“ – to vše v legendární kvalitě společnosti ZEISS.

Více informací zde

Na míru šité rady a atraktivní kombinované nabídky kontaktních čoček a brýlových čoček EnergizeMe: vyhledejte optika společnosti ZEISS ve svém okolí

Zní to tak jednoduše: brýle svému nositeli pomáhají dosáhnout co nejlepšího vidění. To však v praxi představuje velkou technologickou výzvu vyžadující jak skvělé odborné znalosti, tak očního optika, který svým pacientům věnuje náležitý čas. Pouze naše know-how a důkladná konzultace vám zajistí řešení šité na míru, které vaše zrakové potřeby dlouhodobě uspokojí. Vyhledejte očního optika ve své blízkosti...

Vyhledejte optika společnosti ZEISS ve vaší blízkosti

1) Zdroj: Brýlové čočky ZEISS EnergizeMe v roce 2016 ve Španělsku úspěšně otestovalo 130 nositelů kontaktních čoček a 14 odborníků očního lékařství.