Značka ZEISS

Víte, že….

… ZEISS optika byla nápomocná při zkoumání Pluta? Zavedení blikacího porovnávače Zeiss bylo v tomto smyslu podstatné. …ZEISS optika může měřit lidské oko s přesností jedné tisíciny dioptrie? Takto funguje i.Scription®!… vulkány mohou chrlit sklo? V roce 2011 objevil elektronový mikroskop Zeiss miniaturní vulkanické skleněné částečky v částečkách prachu. ...ZEISS je pravidelným zákazníkem na patentovém úřadě? Každý rok registrujeme u patentového úřadu přibližně 400 vynálezů! ... každý druhý člověk po celém světě učiní rozhodnutí spolehnout se na precizní čočky Zeiss? … ZEISS optika pomáhá při výrobě vašeho automobilu? Celosvětoví výrobci automobilů používají naše technologie pro měření a analýzy. … ZEISS založil první planetárium na světě? Bylo to v roce 1923 na střeše továrny Zeiss v Něměcku. Dnes více než 80 milionů lidí navštěvují planetárium s Zeiss optikou všude po světě.

Vyrobeno společností ZEISS

Se společností ZEISS vy a vaší zákazníci spoléháte na více než 160 let zkušeností a vůdčích inovací v různých oblastech optiky. Toto je důvod, proč kosmonauti, projekt Google Earth, laureáti Nobelovy ceny a hollywoodští režiséři projevuji svou důvěru v optiku Zeiss. A od roku 1912 je tato odbornost přítomna v každém páru precizních brýlových čoček, které vyrábíme. Byl to rok obrovského skoku vpřed. Úplně poprvé jsme přenesli naše rozsáhlé optické zkušenosti na oftalmologické čočky. Od té doby se naplno věnujeme lepšímu vidění.

ZEISS zaručuje dokonalost v preciznosti každé dokončené čočky s laserovou značkou „Z“. Tato nenápadná značka samozřejmě žádným způsobem nenarušuje zrakové pole vašeho zákazníka.