ZEISS Kvalita

Kritéria, která činí ZEISS kvalitu tak výjimečnou

Kritéria, která činí ZEISS kvalitu tak výjimečnou

V Carl Zeiss Vision řízení kvality znamená pro nás více než perfektní výroba precizních brýlových čoček na předpis. Kvalita našich výrobků ZEISS a služby nejsou zajišťovány pouze systémem řízení kvality. Každý jednotlivec z našich zaměstnanců má povinnost zajišťovat maximální ZEISS kvalitu každý den.

Výhradně tímto způsobem Carl Zeiss Vision opravdu poskytuje výrobky a služby, které přesahují vysoké požadavky zákazníků. A slib, který je dodržován den za dnem a je plněn v podobě pokračujících vývojových postupů.

Záruční certifikáty ZEISS verifikují vašim zákazníkům, že koupili vysoce kvalitní výrobek.

7 kritérií, která jsou rozlišovacími znaky ZEISS kvality:

 

  1. Všechny hlavní výrobní provozy Carl Zeiss Vision jsou certifikovány na ISO 9001:2008. Navíc ZEISS splňuje Evropské standardy prokazované CE štítkem na každém balení čoček.
  2. Interní testovací specifikace společnosti ZEISS přesahují předpisy příslušných standardů.
  3. ZEISS může také poskytovat čočky podle předpisů obsahujících velmi vysoké hodnoty nebo výjimečnosti. Pro větší odolnost je rovněž k dispozici mnoho různých povrchových úprav.
  4. Vaši zákazníci si mohou být jisti, že čočky z ZEISS budou i nadále k dispozici v dlouhodobém horizontu, což zajišťuje, že i v budoucnu obdrží optimální čočky s prověřenou kvalitou pro jejich oči.
  5. ZEISS zaručuje, že čočky ZEISS jsou nabízeny a zpracovávány výhradně vybranými optiky.
  6. Slib týkající se ZEISS kvality neplatí pouze pro čočky. Aby byla zajištěna kvalita z jednoho zdroje, ZEISS nabízí nejen čočky, ale také ZEISS konzultace, postupy, výrobky a služby.
  7. ZEISS zaručuje, že optická kvalita našich čoček je založená na našich 100letých zkušenostech jako lídra v optice. Garantováno znakem „Z“ na každé čočce, tedy důkazem vynikající optiky ZEISS.