Módně elegantní čočky High Index

Lepší vidění a krásný vzhled díky extra tenkým, skvěle odlehčeným inovativním čočkám

Lidé, kteří potřebují silné brýle na předpis, tento problém znají: čím jsou oči slabší, tím jsou čočky tlustší a těžší. To ale neznamená pouze kosmetické problémy pro krátkozraké a dalekozraké pacienty. Řešení: plastové čočky High Index od společnosti ZEISS. Jsou tak elegantní, že jediná věc, které si na nich všimnete je: jejich mimořádná kvalita.

Nejlepší výběr pro pacienty s většími zrakovými problémy: výjimečně tenké čočky od společnosti ZEISS – rovněž k dostání v asférickém plochém provedení.

Nejlepší výběr pro pacienty s většími zrakovými problémy: výjimečně tenké čočky od společnosti ZEISS – rovněž k dostání v asférickém plochém provedení.

Speciální plastové materiály a optimalizované designy čoček činí inovativně vyrobené čočky High Index ZEISS příjemnými a také módně elegantními: ve srovnání s běžnými čočkami jsou čočky High Index až o 40 procent tenčí – což je velmi důležitá estetická výhoda. Koneckonců je známo, že to jak Vaše oči vnímají ostatní lidé je ovlivněno tloušťkou čoček.

Tlusté čočky, které jsou na vnějšku vyduté, mohou značně zvětšovat oči dalekozrakých pacientů, kteří nosí plusové čočky. Tento jev se nazývá syndrom vybouleného oka a způsobuje, že oči vypadají, jako by byly vyboulené.

 

Na rozdíl od toho minusové čočky zmenšují oči krátkozrakých pacientů a dělají jejich obličejové kontury za brýlemi užšími. Oba jevy nejsou pro pacienty žádoucí a vyvolávají dojem neatraktivních profilů.

 

Čočky High Index řeší oba problémy: plastový materiál používaný k výrobě těchto čoček a perfektně optimalizovaný design zaručují absolutně přirozený vzhled a nepřekonatelný komfort bez ohledu na to, jak silné čočky jsou. Nejlepší volba pro pacienty s většími zrakovými problémy: výjimečně tenké [čočky Clarlet] od společnosti ZEISS – rovněž k dostání v asférickém plochém provedení.

 

Výhody asféricky broušených čoček: jsou tenčí a méně vyduté než konvenčně vyráběné čočky, avšak poskytují stejnou úroveň korekce a výborné zrakové výsledky.

Důmyslné řešení pro progresivní čočky

Nejlepší výběr pro pacienty s většími zrakovými problémy: výjimečně tenké čočky od společnosti ZEISS

Nejlepší výběr pro pacienty s většími zrakovými problémy: výjimečně tenké čočky od společnosti ZEISS

Ti, kdo nosí progresivní čočky, které nemají viditelný přechod z čtecí zóny do zóny vidění na dálku, si užívají nejlepší možné vidění díky čočkám ZEISS High Index. Bez ohledu na to, jak silnou čočku potřebují: čočky High Index vám poskytnou optimální vidění a maximální atraktivnost spolu s módní, soudobou brýlovou estetikou.

 

Mimochodem: čočky High Index jsou rovněž k dostání v designech PhotoFusion. Čočky ZEISS High Index s funkcí PhotoFusion automaticky reagují na změny světelných podmínek tím, že mění své zbarvení. Perfektním řešením pro vysoce aktivní lidi, kteří berou své brýle jako stálého společníka.

Tenké a lehké brýlové čočky