Lepší vidění při každém světle

Samozabarvovací čočky poskytují ideální alternativu pro ty, kdo nechtějí střídat sluneční brýle a čiré brýle během dne.

Za jasných, slunečných dnů a dokonce i deštivých dnů – jsou naše oči vystavovány UV záření během denní doby. Mnoho lidí ještě neví, že tonepoškozuje pouze kůži, ale je také nebezpečné pro vaše oči. Samozabarvovací čočky poskytují 100% ochranu.

Samozabarvovací čočky poskytují optimální zrakové pohodlí při všech světelných podmínkách.

Samozabarvovací čočky poskytují optimální zrakové pohodlí při všech světelných podmínkách.

Pro mnoho lidí se ve slunné dny stalo již zvykem, aplikovat na tělo krém na opalování, aby chránili kůži před poškozením účinkem UV záření. Mnozí z nás však zapomínají, že potřebujeme taktéž chránit naše oči. UV-A a UV-B záření neútočí pouze na kůži, ale také vůči našemu zraku.

 

Nedávný výzkum to potvrzuje: jestliže vystavujeme naše oči nebezpečnému záření po dlouhou dobu, dostáváme se do nebezpečí vzniku zrakových problémů a dokonce i onemocnění, jako je šedý zákal a makulární degenerace (toto onemocnění poškozuje vidění v centrální faciální oblasti v důsledku odumírání buněk sítnice). Oči se mohou dokonce sluncem spálit; tento stav odborníci nazývají jako fotokeratitida. Co můžeme dělat, abychom ochránili naše oči? Jistěže, krém na opalování se nehodí, musíme nosit brýlové čočky, které chrání naše nejdůležitější smyslové orgány.

Samozabarvovací čočky poskytují optimální zrakové pohodlí při všech světelných podmínkách.

Není třeba říkat, že existují kvalitativní rozdíly také mezi samozabarvovacími čočkami. Současnou špičkou této řady jsou čočky pojmenované PhotoFusion s povlakem citlivým na světlo. Nabízejí optimální ochranu očí a přizpůsobují se světelným podmínkám v pouhých sekundách.

Jakmile UV záření dopadne na tyto speciální čočky, aktivují se a tmavnou. Když intenzita slunečního svitu poklesne, čočky se začnou zesvětlovat.

Jeden ze zvláštních znaků čoček PhotoFusion: Zaclonění se přizpůsobuje měnícím se venkovním světelným podmínkám trvale a zaručuje, že se do očí dostává vhodná intenzita světla. V závislosti na vašich individuálních potřebách můžete také vybírat z barevných možností hnědé a šedé. Nejlepší zpráva: Bez ohledu na to, jaký stupeň zesvětlení nebo ztmavení tyto speciální samozabarvovací čočky poskytují, v každém případě blokují 100 procent škodlivého UV-A a UV-B záření. Samozabarvovací efekt funguje tak rychle a trvale, že většina lidí, kteří nosí tyto čočky dokonce nepostřehnou změny.

Objevte čočky PhotoFusion

Další velká výhoda: čočky PhotoFusion pasují skutečně do všech obrub a jsou dostupné v různých plastových materiálech, jako jsou materiály použitelné pro tenké a odlehčené čočky. Nehraje roli, zda potřebujete jednodiskové nebo progresivní čočky (čočky s přechody mezi čtecí zónou a zónou vidění na dálku vybroušenými přímo na čočce) – perfektní progresivní čočka je vhodná pro každou situaci. Navštivte vašeho optometristu pro poradenství ještě dnes.