Precizní měření očí

Krok 2: Přístroj i.Profiler® analyzuje vaše oko a vytváří jeho unikátní profil, přičemž bere v úvahu všechny specifické vlastnosti a zahrnuje je do optické mapy.

V roce 2007 společnost Carl Zeiss Vision představila revoluční přístroj i.Profiler®. Tento technologický průlom umožňuje podrobné proměřování vašich očí a jejich vlastností a vytváření optické mapy. Žádné oko není absolutně kulaté, žádná rohovka není úplně hladká. A: měření se provádí bez jakékoli nepříjemné přípravy vašich očí.

Samozřejmě, že většina z nás ví, zda jsme dalekozrací nebo krátkozrací, případně trpíme astigmatismem. Avšak existuje něco, co se někdy nazývá „odchylkami vyššího řádu“ – tedy komplex refrakčních chyb, které jsou pro každé lidské oko jedinečné. Konvenční refrakce – subjektivní oční test, který se provádí za účelem definování vašeho předpisu – nemůže tyto chyby odhalit. Díky přístroji i.Profiler® a údajům generovaným při měření vašich očí může optometrista nyní objednávat individualizované precizní čočky od společnosti Carl Zeiss Vision.

Tyto údaje pomáhají odborníkům vyrábět čočky, které vám poskytnou čisté vidění v noci a za soumraku bez rušivých odrazů nebo oslňujících efektů. Budete mít vynikající požitek z kontrastu a hloubky zorného pole. V neposlední řadě je třeba zdůraznit, že jednoduše budete vidět jasněji. Barvy budou najednou vypadat bohatší. A nehledejte v tom žádný zázrak. Optometrista vytvoří váš osobní zrakový profil s využitím technologie wavefront. Poté se vaše osobní údaje zpracují ve společnosti Carl Zeiss Vision a specificky se zrealizují do podoby individualizovaných precizních čoček ZEISS i.Scription®. Čočky i.Scription® vám poskytnou úplně nové zrakové zážitky.


Pokračujte krokem 3 individuální konfigurace vašich čoček ZEISS:  Subjektivní oční test