Hledáte perfektní vidění? Nalezení precizních čoček přesně pro vás

Pořízení vašich individuálních brýlových čoček ZEISS v pěti krocích

Oči jsou naším nejdůležitějším smyslovým orgánem. Jsou naším oknem do světa, umožňují nám vidět, rozlišovat a vnímat barvy, kontrasty, světlo a tmu, a to jak nablízko, tak i na dálku. A, protože každé oko je jedinečné jako otisk prstu, vyžaduje individuální zrakovou analýzu u vašeho optometristy.

Společnost Carl Zeiss Vision vyrábí individualizované, precizní čočky s použitím inovativních a patentovaných technologií, aby tyto požadavky splňovaly. Už jsme popsali tyto technologie - čočky i.Scription® a přístroj i.Profiler®.

Nyní vás vezmeme na další úroveň: dovolte nám, abychom vás provedli všemi kroky a jejich zaměřením, abychom pro vás nalezli perfektní a individualizovanou konfiguraci čoček, která bude v přesném souladu s vašimi potřebami. Abychom tuto konfiguraci skutečně zajistili, bude zcela přirozené, že v procesu pořizování si nových brýlí vám optometrista položí některé osobní otázky. Takže nebuďte překvapeni. Co se však přesně u optometristy stane?

Analytický proces se skládá z pěti kroků:

 1. Začíná se s vaším individuálním zrakovým profilem
  Optometrista potřebuje vědět všechno o vašich zrakových zvyklostech a potřebách. Potřebujete brýle při řízení vozidla, při čtení nebo při práci? Vždy existuje nějaký rozdíl.
 2. Precizní proměřování očí
  Špičková technologie napomáhá s vytvářením precizního zrakového profilu vašich očí.
 3. Subjektivní oční test
  Optometrista precizně proměřuje a analyzuje různé znaky vašeho vidění: zrakovou ostrost, prostorové vnímání a spolupráci vašich očí.
 4. Přesná centrace
  Optometrista propočítává přesnou polohu čoček před vašima očima v konkrétní obrubě.
 5. Váš osobní výběr brýlových čoček
  Výsledky precizního, individuálního výběru pomáhají s poskytnutím přesného přehledu možností při výběru individuálních, precizních čoček ZEISS přesně pro vás.

 

Získejte více informací o tom, jak si opatříte individualizované brýlové čočky v pouhých pěti krocích: Začněte s krokem 1: Analýza vašeho individuálního zrakového profilu