Zaručená kvalita se označuje slavnou laserovou gravurou Z

Brýlové čočky ZEISS se značkovou kvalitou

Již více než 160 let je společnost ZEISS synonymem výzkumu zraku, od teleskopické a mikroskopické technologie až po technologii kamerovou. Od roku 1912 se tento výzkum dotýká každé brýlové čočky, jež opustí výrobní provozy společnosti ZEISS. Díky svým trvale průkopnickým inovacím je společnost ZEISS vnímána jako jeden z lídrů v oblasti oční optiky. Více než 200 milionů uživatelů se dívá na svět skrze brýlové čočky ZEISS a tento počet roste každou sekundu. Všichni tito uživatelé důvěřují kvalitě, jež je s touto značkou spojována.

Značky tvoří důvěru

Ve všech inovacích, které Carl Zeiss Vision uvedla na trh za posledních 100 let ve smyslu výroby brýlových čoček, byli lidé a jejich vidění vždy hlavní prioritou. Značkové čočky ZEISS se v každém ohledu „šijí na míru“ podle individuálních potřeb pacienta, ať už během poradenství, zkoušení nebo výroby.

Volba značkových čoček ZEISS je známkou maximální kvalitu vidění bez jakýchkoli kompromisů. Zaručená kvalita je vyznačena písmenem Z, vyrytým do brýlových čoček. Sotva znatelná laserová gravura, jež se nachází na každé brýlové čočce značky ZEISS, je symbolem optimálního zrakového komfortu. Této nejvyšší kvality se přitom dosahuje aplikací tří špičkových technologií:

  • Čistotou surovin díky používání filtračních technologií podle vlastního vývoje
  • Prvotřídní výběr s použitím přísných prostředků kontroly kvality
  • Optimální vedení světla díky inovativním antireflexním technologiím

Jak naleznete laserovou značku Z na brýlové čočce?

Zaručená kvalita se označuje slavnou laserovou gravurou Z

Držte vaše vyčištěné brýle v úhlu vůči světlu. Odraz světla pak způsobí, že se objeví sotva patrná laserová značka ZEISS u vnějšího okraje čočky. Laser pracuje s takovou vlnovou délkou, která umožňuje pouze malé úrovně pronikání. Přesto lidé, kteří se dívají na uživatele brýlí, by pečeť kvality ZEISS měli vidět, avšak vidění uživatele by nemělo být vůbec narušeno.