Chvíle kdy lepší vidění chrání život.

Pro tento okamžik to děláme.

Chvíle kdy vše vidíte ostře a čistě, od blízkých detailů po vzdálené vrcholky hor.

Pro tento okamžik to děláme.

Pro chvíle, kdy se Vaše brýle přizpůsobují, světelným podmínkám – i Vašemu životu.

Pro tento okamžik to děláme.

Nová tvář společnosti Carl Zeiss:

Momenty vašeho života jsou naší motivací.

On nynějška budou mít naše způsoby a prostředky komunikace novou tvář. Proč je to tak důležité? Protože vy jste středobodem naší nové komunikace. Ve společnosti Carl Zeiss pracujeme pro vás, abychom vám poskytovali okouzlující chvíle a nesrovnatelné vizuální zážitky. Jestliže vám perfektní vidění umožnilo prožívat tyto zvláštní chvíle na plno, pak jsme dosáhli našeho cíle a naše výrobky v této zkoušce obstály.

Značka ZEISS se zrodila už v roce 1846, když Carl Zeiss založil tuto společnost. Po více než 165 let se název ZEISS stává měřítkem pro preciznost v různých oblastech optiky: mikroskopické, polovodičové technologie, lékařské technologie, fotoaparátových, videokamerových a filmařských čoček, sportovní optiky a od roku 1912 brýlových čoček. V průběhu této doby se značce ZEISS daří zůstat svěží a inovativní. Tzn., že kompetence v oblasti inovací, spolehlivost a orientace na zákazníka jsou pro nás důležité v každé jedné oblasti našeho podnikání.

Skupina Vision Care Group ve společnosti Carl Zeiss poskytuje uživatelům brýlí a optikům „na míru šitá“ řešení zrakových problémů díky komplexnímu portfoliu čoček ZEISS, unikátní optické a lékařské kvalifikaci, přístrojovému vybavení pro měření a analýzu zraku, jakož i brýlovému příslušenství. Každým dnem se zavazujeme k tomu, abychom vám poskytovali nejlepší možné vidění na základě našich zkušeností.

Co však činí naši práci, výrobky a služby tak fascinujícími? Vy a vaše osobní zkušenosti, chvíle, kdy vám brýlové čočky pomohou vidět jasněji, přesněji, jednoduše lépe – s tím vším se můžete spolehnout na nás.

Například při řízení v noci postřehnete divoké zvíře vbíhající na silnici a vy máte dost času na brzdění. Můžete si hrát a žertovat s vaším dítětem a přitom stále můžete vidět blízké a vzdálené předměty neuvěřitelně jasně. Nebo při poradě můžete snadno přecházet mezi pohledem na váš laptop a na vaše kolegy, abyste pracovali soustředěnějším způsobem.

Proto naše nová komunikace demonstruje přesně to, co bude poměřovat úroveň brýlových čoček ZEISS: vidění ve zvláštních chvílích lépe než kdykoli předtím.