Prožít život s kvalitním viděním bez námahy: Objevte novou řadu brýlových čoček pro lidi mezi 30 a 40 lety, kteří pravidelně používají digitální zařízení

Brýlové čočky ZEISS Digital zaplňují mezeru mezi jednoohniskovými a progresivními čočkami!

 

Je těžké si představit život bez digitálních zařízení a bez všech pomůcek a informací, které nám poskytují, od procházení emailů při cestování, aktualizace Facebooku, vyhledání předpovědi počasí či jízdního řádu až po odeslání fotografie Není to však pouze naše dostupnost všude a kdykoliv, která se revolučně změnila – naše vidění se také změnilo.


Naše oči neustále mění zaostření z blízka na střední vzdálenost a do dálky. Mnoho uživatelů chytrých telefonů a PC tabletů ve věku mezi 30 a 40 lety si všimne, že stále častěji jsou jejich oči podrážděné, unavené a vyčerpané. Naše vidění a zrakové vnímání se počne zhoršovat a naše oči jsou stále více namáhány – a tak je to i s námi.

Ale přeci ještě nepotřebuji progresivní čočky?!?

Zdraví a aktivní lidé mezi 30 a 40 lety se ještě necítí připraveni začít používat progresivní čočky – a není žádný důvod, proč by měli. Je to proto, že společnost ZEISS vyvinula řadu speciálních čoček, které jsou přesně ušity na míru lidem mezi 30 a 40 lety, kteří používají digitální zařízení. Bez ohledu na to, zda jste někdy dříve nosili brýle nebo jen chcete vyměnit jednoohniskové brýle, brýlové čočky ZEISS Digital Vám poskytnou pohodlné vidění na blízko a na střední vzdálenost spolu s vynikající zrakovou ostrostí na všechny vzdálenosti. Brýlové čočky ZEISS Digital pomohou lidem, kteří trpí námahou očí, aby dosáhli kvalitnějšího a pohodlnějšího vidění a překonali tak potíže, se kterými se denně potýkají.

Loading the player...

Snadno se na ně zvyká – a jsou dostupné za rozumnou cenu

Produktový vývojový tým ZEISS se speciálně zaměřil na zrakové nároky lidí, kteří často tráví dlouhé hodiny používáním smartphonu nebo PC tabletu.

Bylo přitom vzato do úvahy držení těla, vzdálenost mezi očima a zařízením a stálé změny zaostření mezi různými vzdálenostmi. Cílem bylo vyvinout brýlové čočky, které by umožňovaly pohodlné vidění bez námahy po celý den. Výsledkem je nový design čoček, které jsou více než jen jednoohniskovými čočkami, ale přitom se od progresivních čoček zásadně liší. Účelem bylo nejen umožnit pohodlné vidění, ale také dosáhnout okamžitého přivyknutí na brýle a zajistit vynikající zrakovou ostrost na všechny vzdálenosti – a to vše za férovou a rozumnou cenu. A úspěch se dostavil.

Jak Vám mohou brýlové čočky ZEISS Digital pomoci:

  • Brýlové čočky ZEISS Digital umožňují pohodlné vidění a vynikající zrakovou ostrost při používání chytrého telefonu či PC tabletu a pomáhají očím v zaostřování.
  • Pohodlné vidění detailů na blízko pomáhá relaxaci očních svalů a ostré vidění je zachováno.
  • Rychlé a snadné zvykání, vynikající tolerance a jednoduchý začátek nošení i pro netrénované oči.
  • Brýlové čočky ZEISS Digital jsou vhodné pro všechny situace, ve kterých se můžete během dne ocitnout - a odstraňují tak obtíže se střídáním brýlí.

 

 

Udělejte si ZEISS test očního stresu

Někdy si ani neuvědomujeme, jaké námaze jsou naše oči během celého dne vystaveny. Neustále střídáme vidění na blízko (knihy, chytré telefony), na střední vzdálenost (navigace, PC) a na dálku (při řízení) - a naše oči se stále přizpůsobují měnícím se podmínkám.

 

Se zvyšujícím se věkem čočka a svaly v našem oku postupně ztrácejí svoji elasticitu. Tím se automaticky snižuje schopnost zaostřovat na různé vzdálenosti. Výsledná námaha a vyčerpání vede k celkové únavě a přetažení očí.

 

ZEISS test digitálního stresu provedený u Vašeho optika ZEISS Vám ukáže, jak jsou Vaše oči zatěžovány a co můžete s tímto problémem udělat.

 

Najděte si nejbližšího prodejce ZEISS.