Loading the player...
< class="">/content/dam/Industrial Metrology/Videos/startimg/control_logo.jpg
Control 2014

Objednat vstupenky

Určujte trendy s produkty ZEISS!

ZEISS je více než 100 let synonymem pokroku průmyslové měřicí techniky. Za tuto dobu společnost ZEISS mnohokrát posunula technologické limity. A v budoucnu tomu nebude jinak: nadále chceme posouvat hranice měřicí techniky.

Výzvy v oblasti výrobní technologie vyžadují nejrůznější zlepšení metod, strojů a zařízení. Kvalita a tudíž i měřicí technika hrají klíčovou roli. Tak jako nyní i v budoucnu bude měřicí technika nepostradatelná pro přední výrobní společnosti. Plnění naší určující role vyžaduje, abychom se vydávali do neprobádaných oblastí a stále znovu posouvali hranice přesnosti a dynamiky.

Proto jsme zvolili zcela nový přístup při vývoji a konstrukci měřicího stroje ZEISS XENOS. Na veletrhu Control 2014 představujeme měřicí stroj s inovativní technologií, který proniká do nové oblasti přesnosti a dynamiky. ZEISS XENOS s chybou měření délky pouhých 0,3 mikrometru nastavuje nové měřítko pro přesnost.

Nová řada ZEISS CONTURA je nyní flexibilnější a modernější. Osvědčený měřicí stroj se stal nezbytnou součástí vybavení měřicích laboratoří mnoha zákazníků, poskytuje přesnost, rychlost a vyhodnocovací možnosti, které byly v minulosti dostupné pouze na špičkových měřicích zařízeních.

Vynikající novinkou je nový senzor pro měření drsnosti ZEISS ROTOS jako rozšíření multisenzorových měřicích strojů. V budoucnu vám umožní měřit rozměry, úchylky tvaru a polohy i kvalitu povrchu na jediném stroji, v jednom upnutí a s výsledky dokumentovanými v jednom protokolu. Tento optimalizovaný pracovní postup přináší konkrétní výhody díky rychlejším výsledkům a kratším prostojům při měření součástí.

Nyní i pro budoucnost vám zajišťujeme moderní komplexní řešení, nastavující nové standardy přesnosti, efektivity a spolehlivosti.

Zaujali jsme vás? Tak přijeďte do Stuttgartu a navštivte nás na stánku 3302 v hale 3 - bude toho hodně k vidění!