Spolehlivost měření. ZEISS Offline řešení.

"Měřicí stroje s horizontálním ramenem měří díly karoserie přesně a efektivně – dotykově i opticky. Je k dispozici stabilní základ? Jak stabilní jsou teplotní podmínky? Jak dlouho může trvat kontrola? Podle požadavků a podmínek okolního prostředí v lokalitě zákazníka nabízí ZEISS vhodné komplexní řešení, včetně upínacích přípravků, softwaru, senzorů a servisu.

Prozkoumejte řadu ZEISS měřicích strojů s horizontálním ramenem, včetně nového stroje a ZEISS CALENO Hambot vybaveného kombinací optických a dotykových senzorů."

Přesná analýza součástí v měřicí místnosti

ZEISS CALENO

Více než robot. Je to Hambot.

Hambot je nová generace metrologických strojů s horizontálním ramenem snoubících vysoký výkon robota s možnostmi tradičních strojů s horizontálním ramenem.

ZEISS CALENO ztělesňuje spojení přesnosti souřadnicového měřicího stroje (CMM), systému spolupráce a vynikajícího multisenzorového systému s automatickým měničem nástrojů. Maximální flexibilita a vynikající výkonnost zajišťují vyšší rychlost pojezdu, zrychlení a přesnost v měřicí místnosti i v blízkosti výroby.

ZEISS CALENO zaručuje maximální produktivitu a přesnost díky kombinaci vysoce výkonných optických a dotykových senzorů.

Přesná analýza součástí v měřicí místnosti

Výborný standard pro široké spektrum

ZEISS CARMET je kompletní systém, který splňuje vaše nároky a zaručuje trvalou ZEISS kvalitu. Lichoběžníkový sloup v ose Z, uživatelsky přívětivý design, vysoká provozní bezpečnost, dobrá přístupnost a otočná polohovací hlava RDS-CAA s rychlou kalibrací – výborné parametry, které jsou standardem pro ZEISS CARMET.

Volně konfigurovatelný podle vašich potřeb

ZEISS PRO/PRO T advance může být velmi flexibilně konfigurován. Podle vašich požadavků se může ZEISS PRO/PRO T advance přizpůsobit nárokům jak na ekonomickou efektivitu, tak i na výkon, umožňuje tudíž maximální výkon pro různé úlohy. Také z hlediska měřicího rozsahu, konstrukčních typů a senzorů poskytuje ZEISS PRO/PRO T advance maximální flexibilitu.