Back To Top

Okamžik, kdy jste připraveni čelit výzvám dnešního světa.

Pro tento okamžik to děláme.

Progresivní brýlové čočkyMADE BY ZEISS

Relaxed Vision Center a I.Scription Partner vyhledávání

ZEISS Online Oční Test

Spustit test!

Progresivní brýlové čočky

Ujistěte se, aby vaše oči držely krok s výzvou: se špičkovými technologiemi pro nejmodernější progresivní brýlové čočky

Progresivní brýlové čočky jsou skutečným mistrovským dílem optiky. Nabízejí individualizovanou korekci pro vaše oči, od blízka až na dálku a vše, co je mezi tím. Klíčově důležitý je design brýlové čočky. Musí být přesně přizpůsoben vám i vašim vizuálním návykům. Portfolio progresivních brýlových čoček ZEISS nabízí čtyři výkonnostní úrovně a sedm technologií, z nichž některé jsou celosvětově první svého druhu. Věděli jste, že čtecí vzdálenost mezi našima očima a chytrým telefonem je mnohem kratší než při čtení knihy nebo novin? Design každé progresivní brýlové čočky od společnosti ZEISS s tímto počítá. Progresivní brýlové čočky ZEISS toho však umí daleko více.

Videoplayer-Startimage
Sorry, this shouldn't have happened:
Video player failed to load.

Vaše výhody

Výhody pro uživatele brýlí

Progresivní brýlové čočky pro moderní svět

 • Vynikající vidění díky maximální přesnosti: ZEISS progresivní brýlové čočky nabízejí čtyři kvalitativní kategorie (Pure - Plus - Superb - Individual) a sedm technologií, jež lze optimalizovat dle vašich vizuálních potřeb.
 • Vynikající snášenlivost pro uživatele, včetně snášenlivosti garantované společností ZEISS.
 • Pohodlné a dobré dynamické vidění s rychlým zaostřením na jakoukoliv vzdálenost a jakýmkoliv směrem díky filozofii ZEISS designu.
 • Optimalizace tloušťky brýlových čoček i v případě vyšší optické mohutnosti, pro snadné nošení, pohodlné brýle a atraktivní vzhled.
 • Lepší vidění v noci: můžete si objednat i ZEISS progresivní brýlové čočky s i.Scription® technologií – pro lepší vnímání kontrastu a intenzity barev.
 • Můžete si zvolit povrchovou úpravu brýlových čoček a další výbavu jako např. prémiový antireflex DuraVision Platinum®, barevné brýlové čočky nebo samozabarvovací brýlové čočky s PhotoFusion® technologií.

Pro jakou kvalitativní kategorii se rozhodnout?

Naším cílem je poskytnout vám tak pohodlné vidění, jaké jste měli v době, kdy jste brýle nepotřebovali.

Progresivní brýlové čočky jsou ideálním řešením pro vynikající vidění na blízko, na dálku a vše, co je mezi tím, a to bez jakýchkoli znatelných přechodů. Obecně lze říci,

že čím více je progresivní brýlová čočka individuálnímu uživateli přizpůsobena, tím širší jsou použitelné a opticky definované oblasti brýlové čočky – a o to lepší je snášenlivost pro uživatele.

Je důležité vědět, že všechny kvalitativní kategorie stavějí jedna na druhé a automaticky zahrnují všechny technologie a výhody předešlé kategorie. Všechny ZEISS progresivní brýlové čočky používají precizní optiku:

 1. Jasná optika - preciznost ZEISS: Vynikající vidění díky maximální preciznosti a optimalizaci bod po bodu a díky špičkové technologii FreeForm.

 2. Dynamická optika - filozofie ZEISS designu: Pohodlné, dynamické vidění s rychlým zaostřením na každou vzdálenost a každým směrem.

 3. Tenká optika - estetika ZEISS brýlové čočky: optimální vyváženost mezi přesnou optikou a tenkými, odlehčenými brýlovými čočkami.

1// ZEISS Progressive Precision Pure: optimalizace pro vaše oči

Digitální zařízení jsou každodenní výzvou pro naše oči

Digitální zařízení jsou čím dál více součástí našich životů. Je možné, že si to běžně neuvědomujeme, ale tato zařízení si vyžadují kratší čtecí vzdálenost než je tomu u knih a dalších tištěných médií. Neustálý a rychlý pohyb našich očí z blízka do dálky a naopak po celý den – to vše je nutné zohlednit u progresivní brýlové čočky pro pohodlné a jasné vidění.

Podívejte se, jak ZEISS Progressive Precision Pure může zlepšit vaše vizuální pohodlí při manipulaci s chytrým telefonem nebo při čtení novin – to vše díky naší jedinečné inovativní Digital Inside® technologii.

Další informace

Videoplayer-Startimage
Sorry, this shouldn't have happened:
Video player failed to load.

2// ZEISS Progressive Precision Plus: optimalizováno pro vaše oči a obrubu

Móda se nikdy nezastaví

V současnosti se při výběru svých brýlových obrub můžete nechat inspirovat módními trendy. Móda v obrubách se mění velmi rychle – k výběru jsou nestále nové tvary a velikosti. Pokud se však jedná o progresivní brýlové čočky, je lepší držet se toho, co znáte. Díky naší jedinečné Adaptation Control technologii a FrameFit®+ technologii lze vaše progresivní brýlové čočky vložit do vašich nových obrub tak, že nebude nutné, aby si vaše oči zvykaly na nové oblasti vidění. Výsledkem je pro uživatele vynikající snášenlivost. A to je to, na co uživatelé, kteří rádi následují módní trendy, čekali! 

 

Další informace

Videoplayer-Startimage
Sorry, this shouldn't have happened:
Video player failed to load.

3// ZEISS Progressive Precision Superb:
Optimalizováno pro oči + obrubu + obličej

Technologie se přizpůsobuje anatomii obličeje

Žádní dva lidé nejsou stejní – vzdálenost mezi našima očima, tvar našich obličejů a držení našeho těla nejsou nikdy zcela totožné! Správné vyměření a určení anatomie našich obličejů a vybrané obruby stanovují, jak díky progresivním brýlovým čočkám uvidíme. Moderní progresivní brýlová čočka založená na vyspělé technologii by měla brát v potaz tvar uživatelova obličeje, aby mu zajistila požitek z optimálního 3D vidění. ZEISS FaceFit technologie přesně tyto parametry do výroby brýlové čočky začleňuje.

 

Další informace

Videoplayer-Startimage
Sorry, this shouldn't have happened:
Video player failed to load.

4// ZEISS Progressive Individual 2:
Optimalizováno pro oči + obrubu + obličej + osobní životní styl

Individuální aktivity vyžadují řešení na míru

Zvyšující se komplexita našeho životního stylu je pro naše oči v současnosti tou hlavní výzvou a vyžaduje řešení uzpůsobená na míru, aby naše oči mohly vidět co nejlépe. Individualizované progresivní brýlové čočky musí brát v potaz nejen vaši anatomii, ale i vaše každodenní aktivity. To je jediný způsob, jak zajistit, abyste těžili z dobrého, přirozeného vidění za všech situací. IndividualFit® a Luminance Design® technologie to vše umožňují. Progresivní brýlové čočky se zaměřují přesně na potřeby vašich očí, v práci i ve volném čase.

 

Další informace

Videoplayer-Startimage
Sorry, this shouldn't have happened:
Video player failed to load.

Výhody
Precision
Pure
Precision
Plus
Precision
Superb
Individual 2
  Optimalizovány pro oči Optimalizovány pro oči + obruby Optimalizovány pro oči + obruby + obličej Optimalizovány pro oči + obruby + obličej + hlavní každodenní aktivity
Nejlepší přirozené vidění, založené na hlavních každodenních aktivitách
     
Nejlepší přirozené vidění ve dne i v noci
     
Lepší vidění s plným využitím potenciálu 3D vidění
   
Rychlá adaptace s libovolnými obrubami
 
Neomezený výběr obrub
 
Čisté vidění bez námahy očí při práci s tištěnými médii a digitálními přístroji
Rychlé zaostření, ostré a dynamické vidění po celý den & tenké a lehké brýlové čočky

ZEISS technologie
Precision
Pure
Precision
Plus
Precision
Superb
Individual 2
  Optimalizovány pro oči Optimalizovány pro oči + obruby Optimalizovány pro oči + obruby + obličej Optimalizovány pro oči + obruby + obličej + hlavní každodenní aktivity
IndividualFit® technologie
     
Luminance Design® technologie
     
FaceFit technologie    
Adaptation Control technologie
 
FrameFit®+ technologie
 
Digital Inside® technologie
Precision technologie

Vaše individualizované brýlové čočky:
Tyto ZEISS produkty by pro vás mohly být tou nejlepší volbou.

Vaše povrchová úprava brýlových čoček: odolná, s možností jednoduchého čištění, s vynikající antireflexní vrstvou

ZEISS DuraVision ® Platinum a Silver

Povrchové úpravy brýlových čoček přeměňují plastové brýlové čočky na každodenní mistrovská díla. Vytvrzují plastové brýlové čočky a činí je odolnými vůči nečistotám, s možností snadného čištění.

Objevte, co pro vás mohou dokázat prémiové povrchové úpravy brýlových čoček od společnosti ZEISS

Pokud celý den pracujete na počítači, je na čase najít pro vaše oči nové řešení.

DuraVision ® BlueProtect

Více než kdy dříve jsme vystavováni modrému světlu, a to v důsledku moderních světelných zdrojů, jako je LED osvětlení a záření vydávané zobrazovacími jednotkami. Někteří se domnívají, že modré světlo vydávané světly a displeji je příčinou jejich únavy a diskomfortu.

Jak DuraVision BlueProtect funguje

Čisté vidění po celý den, každodenně

Roztoky pro čištění brýlových čoček od společnosti ZEISS

Je vždy nepříjemné mít znečištěné brýlové čočky. Čištění vašich brýlí by mělo být pokud možno jemné, jednoduché a účinné. To je důvod, proč společnost ZEISS nabízí tak širokou škálu roztoků na čištění brýlových čoček.

Rychlé otření nebo důkladné vyčištění? Společnost ZEISS má roztoky na čištění brýlových čoček, jež potřebujete

Není to pro vás ten pravý produkt?

Rádi byste pohodlnější sluneční brýle?

ZEISS PhotoFusion®

Je pro vás střídavá výměna brýlí nepohodlná? Brýlové čočky, jež se automaticky přizpůsobí všem světelným podmínkám, eliminují potřebu střídavě měnit brýle, což výrazně zvyšuje pohodlí a bezpečnost uživatele.

Chcete-li se o samozabarvovacích brýlových čočkách společnosti ZEISS dozvědět více

Hledáte počítačové brýle?

Brýlová čočka ZEISS Office

Trávení většiny dne před obrazovkou může vést k bolestem šíje, zad a ramenou. Často je to dáno nošením špatného typu brýlí.

Proč nejsou brýlové čočky na čtení či progresivní brýlové čočky nijak ideální pro práci u počítačové obrazovky?

Trávíte velkou část času za volantem?

ZEISS DriveSafe

Mnozí se cítí nejistě a s nedostatečnou podporu svých brýlí, když musí řídit za obtížných podmínek jako např. při bouři, v noci nebo za svítání či za soumraku.

Chcete-li se dozvědět více o brýlových čočkách, optimalizovaných pro řízení a vhodných pro každodenní použití

Osobní rada: najděte ZEISS optika ve vaší blízkosti

Váš ZEISS optik vám vaše progresivní brýlové čočky ochotně vyměří po důkladném vysvětlení všech stávajících možností. Vhodného optika naleznete právě zde.

Produkty a služby
 • i.Scription
 • Relaxed Vision Center

Více informací o progresivních brýlových čočkách se můžete dozvědět zde

Jak najdu ty správné progresivní brýlové čočky?

Jak najdu ty správné progresivní brýlové čočky?

Žádný problém: čtyři typy progresivních brýlových čoček usnadní výběr těch správných pro vaše potřeby
Progresivní brýlové čočky jsou mistrovským dílem optiky, kdy nabízí dokonalé vidění na blízko i na dálku díky tomu, co...

více

Tipy pro lepší uživatelský komfort progresivních čoček

Tipy pro lepší uživatelský komfort progresivních čoček

Každý si může rychle zvyknout na perfektně přizpůsobené progresivní čočky.
Mají tři neviditelné optické zóny, které přecházejí z jedné na další tak, aby jediná čočka umožňovala ostré vidění na...

více

Sdílejte tento článek se svými přáteli

 

Na této webové stránce používáme cookies. Cookies jsou malé textové soubory, ukládané webovými stránkami na vašem počítači. Cookies jsou široce rozšířené a pomáhají stránky optimalizovaně prohlížet a zlepšit. Používáním naší stránky prohlašujete, že jste s tím srozuměni. více

OK